Statuti i ri i PD-së/ Përfshihet dorëheqja e Lulzim Bashës dhe rikthimi i tij, ja kush e zëvendëson! Kreu i PD-së sinjalizon humbjen në 2025? Kopjon Ramën për kuotën e grave

19 Korrik, 16:56

Lulzim Basha përfshin për herë të parë në statutin e ri të partisë mundësisë në dorëheqjes dhe të mungesës së gjatë në selinë blu. Në rast dorëheqjes Gazmend Bardhi mbledh Këshillin Kombëtar dhe zgjedh kryetarin zëvendësues

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha