Sulm me armë drejt Top Channel, eksperti Softa: Akt terrorist! Mjeti i braktisur nuk është djegur plotësisht, jep mundësinë për gjetjen e autorëve

27 Mars, 12:20

Eksperti i sigurisë, Fatjon Softa e cilëson ‘akt terrorist’ sulmin me armë ndaj godinës së Top Channel ku mbeti i vdekur roja Pal Kola, 60 vjeç. Në një intervistë për Report Tv thotë se qëllimi i autorëve ishte i qartë se shenjat e plumbave ishin dhe në katin e parë të godinës.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha