Tabaku propozon 4 ndryshime ligjore për kontratat koncesionare: Po shkatërrohet tregu! Koncesionet, rreziku më i madh në periudhën afatmesme dhe afatgjatë

18 Janar, 11:03 | Përditesimi i fundit: 2023-01-18 15:13:23

Deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka propozuar 4 ndryshime ligjore për kontrollin e kontratave për koncesionet dhe PPP-të në Komisionin e Ekonomisë.

Kategori të tjera