Tahiri në SPAK, gazetarja Keti Banushi: Ka hetim pasuror ndaj tij! Janë pyetur biznesmenë dhe sekuestruar disa telefona

25 Qershor, 18:19

Gazetarja Keti Banushi dha detaje në 'Studio Live' lidhur me paraqitjen e Saimir Tahirit në SPAK ditën e djeshme. Ajo thotë për Arbër Hitajn se ndaj Tahirit, po kryhen hetime pasurore, për të cilën janë pyetur edhe disa biznesmenë.