Takimi i Ramës me emigrantët në Athinë, i pranishëm edhe Noizy: Duam respektin dhe dinjitetin që meritojmë

12 Maj, 10:57

Reperi Noizy është i pranishëm në Athinë, ku do të performojë në sallën ‘Christmas Theater’ në stadiumin 'Galatsi', ku do mbahet takimi i Ramës me emigrantët shqiptarë.