Qeveria paralajmëroi taksë për profesionet e lira, ekspertët: Deri tani kanë përfituar, skema aktuale ka hapur gropa për evazion fiskal! Skeptik për dyfishimin e gjobave

17 Maj, 14:45 | Përditesimi i fundit: 2022-05-17 18:05:34

Pasi qeveria paralajmëroi taksë për profesionet e lira, ekspertët Erald Pashaj dhe Eduart Gjokutaj e kanë vlerësuar, pasi sipas tyre skema aktuale që ekziston aktualisht ka lënë mundësinë për evazion fiskal.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha