Të dashuruar si ditën e parë! Ledri Vula dhe Sara Hoxha shkëmbejnë puthje pasionante në publik

25 Maj, 15:47

Reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha janë prej çifteve më të komentuara dhe më të dashur për publikun.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha