Të protestosh apo jo ? / Pjesa e dytë

28 Maj 2018, 07:06 | Përditesimi i fundit: 2018-05-28 07:07:18

Një ditë përpara protestës së opozitës debati i nxehtë në Emisionin Repolitix të Report TV mes deputetit të PD Luçiano Boçi dhe ish-kreut të Shërbimit Informativ Fatos Klosi / Pjesa e dytë

Programe të tjera

Shiko të gjitha