Të protestosh apo jo ? / Pjesa e parë

28 Maj 2018, 07:09

Një ditë përpara protestës së opozitës debati i nxehtë në Emisionin Repolitix të Report TV mes deputetit të PD Luçiano Boçi dhe ish-kreut të Shërbimit Informativ Fatos Klosi / Pjesa e parë

Programe të tjera

Shiko të gjitha