“Të rinjve arma u duket si kartolinë” habit shkodrani: Lironi këngëtaren kosovare

22 Shtator, 10:07

Një telefonues nga Shkodra kërkoi në emisionin “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv amnisti për armët. Zotëria tha se të rinjtë që mbajnë armë sot nuk kanë bërë as ushtri dhe arma u duket si kartolinë. Më pasi ai e mbylli me një kërkesë që të lirohet këngëtarja kosovare që u kap me armë në çantë dhe jep shpjegimin pse.

r.k./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha