Të shtëna me armë zjarri në Fushë-Krujë, plagoset një 55-vjeçar, dërgohet te Trauma

10 Gusht, 10:36 | Përditesimi i fundit: 2022-08-10 14:04:39

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Fushë-Krujë. Mësohet se ka mbetur i plagosur një 55-vjeçar. I plagosuri ka marrë plage në bark dhe është dërguar në spitalin e Traumës.

Kategori të tjera