Të tjerë tifozë të Romës mbërrijnë në Rinas: Po gjeta një vajzë të mirë këtu, pse jo do qëndroj

25 Maj, 15:01

Në Aeroportin e Rinasit janë 3 ndarje të tifozëve, një për Romën, një për tifozët "problematik dhe për një pjesë tjetër për qytetarët e thjeshtë.  Report Tv kontaktoi me disa tifozë të cilët shprehen shumë entuziast për ditën e sotme, por nuk e thonë me siguri nëse do të fitojnë ose jo.

"Unë jam shumë mirë dhe mendoj se do të fitojmë, është hera e parë që vijmë në Shqipëri, kemi ardhur me një grup shoqërorë. Jam gati për parti se do të fitojmë ndeshje, 3 ditë party".

"Ne do të fitojmë, jam i sigurt".  

"Nuk e dimë nëse do të fitojmë"

"Shpresoj që të jetë një ndeshje e mire, nuk e di nëse do të fitojmë. Është hera e parë në Shqipëri, jam bashkë me familje. Forca Roma".

"Jam pak i frikësuar se është finale, jam shumë i emocionuar, kemi punuar shumë fort për të gjithë sezonin, do të kthehemi pas ndeshjes, hera e parë në Shqipëri".

"Nëse do të gjesh një vajzë të mirë, do të rrije në Shqipëri? Pse jo", tregojnë tifozët,

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha