Telefonuesi apel partive: Duam para të thata në dorë për votën jo thes mielli, çmimin e diskutojmë

27 Mars, 09:12

Në programin e mëngjesit “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv një qytetar foli shkurtimisht për disa çështje të aktualitetit por më pas me batutë kishte edhe një apel për partitë politike e për LSI-në në veçanti: Nuk duam më thes mielli por para të thata në dorë për votën.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha