Telefonuesi: Do na mungojë filozofi Ndoka se është si Luli në matematikë, ja kë “peshkon” politika

29 Prill, 10:28

Një qytetar nga Korça që telefonoi mëngjesin e sotëm në “Shtypi i Ditës dhe Ju” në Report Tv tha se zgjedhjet ishin me standarde dhe zbuloi se kë “peshkon” politika për t’i blerë vota. Me ironi korçari tha se Kuvendit do i mungojë filozofi Nard Ndoka.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha