Temperatura deri në 34 gradë celsius, njihuni me parashikimin e motit për ditën e sotme

11 Gusht, 08:29

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare dhe reshje shiu të pakta në lindje pasdite.

Kategori të tjera