Temperaturat nën 0, në Vlorë vijon pezullimi i lundrimit për anijet dhe mjetet e vogla! Ngricë në rrugë, kërkohet pajisja me zinxhir për makinat

6 Shkurt, 09:22 | Përditesimi i fundit: 2023-02-06 15:29:43

Ulja e temepraturave ka sjelle dhe ngrica në rruget dhe trotuarërt e qytetit të Vlorës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha