Temperaturat nën zero prekin edhe Pogradecin, ngrin liqeni dhe furgoni! Pamje spektakolare në shëtitore e lokale

6 Shkurt, 11:16

 Pogradeci është tërësisht i ngrirë për shkak të temeperaturave të ulëta që kanë prekur vendin. Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Report Tv, liqeni i Pogradecit, madje edhe mjetet janë tërësisht të ngrira.

Kategori të tjera