Tensionet në Kosovë, deputeti i VV për Report TV: Nëse nuk do ndërhynim, krijohej ideja se Vuçiç dhe banditët e tij kontrollojnë veriun e vendit

31 Maj, 14:27

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje në Kosovë, Armend Muja tha se protestuesit serbë të cilët po shkaktojnë trazira në veri të vendit, nuk e kanë problemin me etninë e kryetarëve të komunave por me mendimet e tyre ndryshe. Ai tha se gjatë viteve të mëhershme ka pasur raste që vetë kryetarë komunash serbë janë vrarë pasi idetë e tyre ishin të ndryshme me ato të grupeve kriminale.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha