Tërmeti shkatërrues në Siri, momenti kur një fëmijë shpëtohet nga rrënojat

6 Shkurt, 09:14

Një tërmet shkatërrues në Siri dhe Turqi ka tronditur banorët ndërsa ka shkaktuar mbi 600 jetë të humbura dhe mijëra të plagosur. Ekipet e kërkim-shpëtimit kanë nisur punën për personat nën rrënoja ndërsa në pamje duket momenti kur shpëtohet një fëmijë në Siri.

  •  

Kategori të tjera