Tetori rozë/ Taulanda Jupi sjell monodramën ‘Malcony', me rrëfime të grave me kancer gjiri

21 Tetor, 19:33

Në kuadër të Tetorit Rozë, është ngjitur në skenë monodrama 'Malcony' me rrëfime të grave dhe vajzave që vuajnë nga kanceri i gjirit. Monodrama e shkruar nga pedagogia Taulanda Jupi, erdhi si një requiem për kujtimin e grave që humbën betejën me kancerin e gjirit dhe mesazh ndërgjegjësues për tu kujdesur për veten.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha