Tërmeti në Turqi, gazetarja shqiptare në Ankara: Nuk ka shqiptarë në zonat e prekura! Ata janë të vendosur në qytetet perëndimore të Turqisë

6 Shkurt, 13:04 | Përditesimi i fundit: 2023-02-06 13:35:17

Bilanci tragjik i jetëve të humbura nga tërmeti shkatërrues në Turqi dhe Siri ka arritur në 1500. Ndërkohë deri tani raportohen rreth 7 mijë të plagosur.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha