‘Tigri i Tepelenës’ - Berishës: Bëra 70 km për ty o ‘Bud Spencer’ i Shqipërisë

7 Tetor, 09:32

Një prej militantëve të Berishës që mori pjesë në “Foltoren” e Gjirokastrës, ka shkaktuar humor në sallë, ku e ka krahasuar Berishën me ‘Bud Spencer’ i Shqipërisë, ndërsa kujtonte se ata quheshin ‘tigrat e Tepelenës’ në vitet 2000 ku kishte mitingje PD-ja.

“Kam bërë 70 km që të vij këtu. Zoti Berisha të përshëndes. Kujtoj vitit kur ne e prisnim dhe ai ndalonte makinën sapo na shikonte dhe thoshte mbaje makinën se kanë dalë tigrat e Tepelenës dhe Jugut. Mirëserdhe o Sali Ramë Berisha, o “Bud Spencer” i Shqipërisë, o trim. Ne duam të na thuash shumë shpejt do të fitojmë”. tha një militant

 •  

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha