Tiranë/ I vodhën 120 mijë € zyrtares, Apeli lë në burg djalin e pastrueses! E tradhtuan 50 mijë € që iu gjetën në brez! 400 mijë € e tjera pa pronar

25 Janar 2023, 12:56 | Përditesimi i fundit: 2023-01-25 15:43:12

Gjykata e Apelit të Tiranës cakton "arrest në burg" për Havier Dobin i cili së bashku me të ëmën Rozeta Dobi u zbuluan për vjedhjen e 120 mijë eurove në banesën e zyrtares Alda Klosi dhe për 400 mijë euro të tjera të cilat ende janë pa pronar.