Tiranë/ Merr peng gruan farmaciste dhe e dhunon, arrestohet 33-vjeçari! Bashkëshortja: Ishte xheloz, donte të më mbante në shtëpi

8 Dhjetor 2022, 17:19

A. Sh., 33-vjeç ka rënë në prangat e bluve të kryeqytetit pasi mori peng bashkëshorten e tij si dhe e dhunoi fizikisht. Mësohet se 33-vjeçari e kishte marrë me forcë gruan nga vendi ku punonte dhe e çoi në një lokal pa dëshirën e saj, pas kësaj e ka rrahur.

Kategori të tjera