Tiranë, shpërthim tritoli në fasonerinë në pronësi të shtetasit italian! Dëmtohet dera e jashtme e biznesit dhe një makinë e parkuar

25 Maj, 23:02

Një sasi tritoli ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në një fasoneri në rrugën ‘Fadil Deliu’ në Tiranë. Mësohet se fasoneria është në pronësi të italianit Roberto Bingaido.

Kategori të tjera