"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e premte 25 shtator 2020

25 Shtator, 09:00 | Përditesimi i fundit: 2020-09-25 09:13:03

Titujt e gazetave për sot, nga ajo që Basha sot nuk do donte t'ia kujtonin te donin të vrisnin Saliun e deri tek Meta nuk ndal kërcënimet

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha