"Shtypi i Ditës dhe Ju", ja çfarë shkruajnë gazetat për sot e mërkurë 28 tetor 2020

28 Tetor, 08:39 | Përditesimi i fundit: 2020-10-28 09:03:06

Titujt e gazetave për sot - Vrau 5 vetë dhe fitoi nënshtetësinë shqiptare si VIP nga Ilir Meta / Trump, Biden dhe shqiptarët dhe paralajmërimi nga Genc Ruli për moskandidim acaron Berishën

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha