Tuneli i Llogarasë i hapur për qarkullim, qytetarët: Shkurton disatancën për në jug

6 Korrik, 08:33 | Përditesimi i fundit: 2024-07-06 22:23:26

Tuneli i Llogorasë u hap pasditen e djeshme për qarkullim. Qytetarët shprehen se është një rrugë me standarde dhe se do shkurtojë distancën për të shkuar në jug.