Turizmi në Shqipëri, operatori turistik në Report Tv: Për aq kohë sa do të ketë krizë, do të ketë më pak pushues

27 Korrik, 15:37

I ftuar në Report Tv, në emisionin “Sot Live në Shqipëri” me gazetarin Andi Kapxhiu, operatori turistik Kliton Gërxhani  thotë se shifrat e raportuara lidhur me numrin e turistëve që kanë vizituar vendin duhen interpretuar, pasi duhen marrë parasysh dhe partnerët e tjerë, si për shembull pronarët e hoteleve, të cilët janë ata që raportojnë  të dhënat reale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha