U tërhoq nga bojkoti, opozita letër PS-së: Ejani të mbyllim 'Zgjedhoren'! Tryeza e radhës në 26 maj

23 Maj, 12:15 | Përditesimi i fundit: 2020-05-23 14:47:53

TIRANE-Partia Demokratike dhe LSI-ja një ditë pasi u tërhoqën nga bojkoti duke u rikthyer në tryezën e Reformës Zgjedhore pas presionit dhe thirrjeve të SHBA-BE-së i kanë dërguar një letër përfaqësuesit të PS-së Damian Gjiknuri dhe Rudina Hajdarit që të mblidhen ditën e hënë në datë 25 maj.

Kategori të tjera