Veliaj dhe Dukagjin Lipa inspektojnë përgatitjet e fundit për 'Sunny Hill Festival': Tirana destinacion i artit dhe i kulturës

26 Gusht, 16:57 | Përditesimi i fundit: 2022-08-26 17:02:19

Gjithçka gati për tre netë magjike të “Sunny Hill Festival” në Tiranë. Në nisje të festivalit të shumëpritur, Kryetari i Bashkisë së Tiranë, Erion Veliaj dhe organizatori Dukagjin Lipa, inspektuan detajet e fundit të përgatitjeve së një prej festivaleve më të mëdhenj që janë zhvilluar ndonjëherë në vendin tonë, i cili zgjat tre ditë.

Kategori të tjera