Vendi ‘mbërthehet’ nga temperaturat e ulëta, meteorologia për Report Tv: Java më e ftohtë e këtij dimri! Tregon nëse do bie dëborë në Tiranë

7 Shkurt, 12:26 | Përditesimi i fundit: 2023-02-07 15:56:41

I gjithë vendi është përfshirë nga temperatura të ulëta dhe ngrica. Metorologia Anila Gjoni tha në Report Tv se kjo është java më e ftohtë për këtë sezon të dimrit. Gjoni theksoi se temperaturat e ulëta do të na shoqërojnë gjatë gjithë javës, ndërsa në dy javët e tjera pritet që të ngrihen.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha