Veri Jug - Albanologët për jetën dhe vepren e Homerit shqiptar

2 Maj, 15:20

Qindra tituj dhe mijra ekzemplarë librash dedikuar at Gjergj Fishtës, Homerit të letrave shqipe dhe historisë së Shqipërisë në seksionin e albanologjisë në Bibliotekën e qytetit të Lezhës. Kujtime dhe vlerësime.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha