Veri Jug - Biblioteka e Lezhes ne te ardhmen

2 Maj, 15:34

Albert Çuko, drejtor I Bibliotekës, tregon për programin e stafit të Bibliotekës, që libri në shqip dhe gjuhë të huaja të shkojë pranë lexuesve dhe fëmijëve në fshatrat e qarkut të Lezhës.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha