Veri Jug - Fermerja Sheqere Allushi, një fermere model

14 Mars, 15:12 | Përditesimi i fundit: 2021-03-14 18:11:46

Historia e fermës së vogël të lopëve në fshatin Zall Herr, që ka nisur me vetëm një lopë dhe sot është shtuar me 15 lopë të racave xhersei, holshtein dhe kokëbardha. Të ardhurat nga ferma si bazë ekonomike për familjen Allushi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha