Veri Jug - Historia e bibliotekave të lashta

2 Maj, 15:21

Albert Çuko, studjues dhe drejtor I bibliotekës së qytetit të Lezhës, sjell një informacion të detajuar mbi bibliotekat e vjetra në qytetin e lashtë të Lissusit, sot Lezha buzë lumit Drin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha