Veri Jug - Kështjella e Kaninës, object i lashtë historik

21 Mars, 19:45

Përshkrimi I kështjellës nga historiani Kastriot Hoxha. Porta e fshatit, kulla e sahatit dhe muret rrethues të kështjellës

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha