Veri Jug - Lodrat, si ëndërra për vogëlushët

28 Mars, 20:03

#verijug #reportTV Gazmend Bilali tregon si arriti nga lodrat me baltë, me të cilat luante kur ishte I vogël, tek ndërtimi dhe prodhimi I lodrave prej druri, me mbetjet e drurit që ngelen pas prodhimit të mobilieve. Trenë të lëvizshëm, aeroplanë shqiptarë, monopatë, makina dhe traktorë, deri tek tanket dhe helikopterët prej druri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha