Veri Jug - Mesazhi i Mariglentit: të rinj, punoni në Shqipëri

28 Mars, 15:06

#verijug #reportTV Inxhinjeri I përpunim të drurit Mariglent Bilali, pasi shpjegon Procesëet e punës në mobilerinë e familjes, apelon tek të rinjtë: “Mos shkoni jasht vendit! Mësoni zanate dhe bëhuni zot të vetes dhe të familjeve tuaja, duke punuar në Shqipëri!”

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha