Veri Jug - Midjana, mjekja dhe administratorja e fermës

19 Qershor, 14:41

Midja Hocja, 32 vjec, ka kryer studimet e larta për mjeksi dhe punon në qendrën shëndetsore nr 3 në Tiranë. Por ajo ka pranuar të administrojë minifermën e familjes, duke synuar shumfishimin e saj brenda disa viteve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha