Veri Jug - Shtëpia e re pas tërmetit

14 Mars, 20:35

#verijug #reportTV Fermerja Sheqere Allushi rrëfen tmerrin e shembjes së shtëpisë nga tërmeti I 26 nëntorit 2019 dhe ngritjen e shtëpisë së re me fonde të Bashkisë së Tiranës. Festa që pritet të ndodhë në fund të mujait mars.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha