Veri Jug - Turistë gjermanë në bujtinën Paja

3 Korrik, 15:01

Sezoni veror dhe turistët e huaj gjermanë në bujtinën agroturistike të fermerit Gëzim Paja. Ardhja me rulota dhe kushtet për mikpritjen e turistëve.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha