Vesa Luma dhe Big Basta mbledhin bashkë shqiptarët në Zelandën e Re

3 Korrik, 17:39

Nën ritmin e këngëve shqiptare dhe me flamurin kuq e zi, Vesa Luma dhe Big Basta kanë mbledhur bashkë shqiptarët në Zelandën e Re. Prej lehëtimit të msave anti-COVID, çifti i njohur ka mbajtur nëj koncert në Zelandën e re, ku edhe janë zhvendosur prej kohësh për të jetuar.

Ka qenë këngëtarja Vesa Luma e cila ka shpërndarë disa foto nga mbrëmja e djeshme.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha