Vettingu i politikanëve

17 Shtator 2018, 07:20

Debati i të premtes në Repolitix u fokusua për vettingun në politikë, deputetja Kejdi Mehmetaj dhe Drejtori i Informacionit në Report TV Muhamed Veliu në një panel me politikanë e analist debatuan për propozimin e kreut të opozitës Basha.

Programe të tjera

Shiko të gjitha