Video që po bën xhiron e rrjetit, Belind Këlliçi harron se çfarë gënjeu 5 minuta më parë për emrin 'Belo'

30 Mars 2023, 16:56

Kandidati i Metës dhe Berishës për bashkinë e Tiranë Belind Këlliçi nuk është i qartë as për emrin që e kanë thirrur kur ka qenë i vogël