VIDEO, shokojnë dy të rinjtë, “sfidojnë” vdekjen dhe ecin buzë ndërtesës së lartë në Tiranë

12 Maj, 21:31

Ecja buzë ndërtesave të larta duket se është kthyer në një trend në rrjetet sociale në Shqipëri e në botë, ku shumë të rinj gjejnë guximin të ndërmarrin këtë 'sport' të rrezikshëm

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha