Videoja e aksidentit me 3 viktima, Irena Brahimi shpalli të pafajshëm shkaktarin me furgon gri, KPA vendos për fatin e saj. Gjyqtarja: Nuk duket qartë

4 Qershor, 16:26 | Përditesimi i fundit: 2023-06-04 21:59:58

Videoja e një aksidenti të tmerrshëm në vitin 2016 me 3 viktima dhe 8 të plagosur rëndë rrezikon karrierën e gjyqtares Irena Brahimi, shpalli të pafajshëm drejtuesin e furgonit që duket në video se humbet kontrollin dhe del në korsi tjetër.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha