VIDEOLAJM/ Stresi sërish sensitiv për shokun e humbur! Brilant Martinaj ‘e shoqëron’ kudo reperin

28 Korrik, 13:46

Brilant Martinaj, Diklen Vata dhe Besmir Hoxha u ekzekutuan brutalisht  mesditën e 17 korrikut. Pas ngjarjes së rëndë, u zbukua se njëri prej viktimave, 22-vjeçari Brilant Martianaj ishte miku i ngushtë i Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe me emrin e artit si Stresi.

Kategori të tjera