VIDEOLAJM/ Tërmet shkatërrimtar në Turqi e Siri, futbollisti legjendar turk shpërthen në lot: Të gjithë po vdesin

6 Shkurt, 11:41

Tërmeti shkatërrimtar që goditi juglindjen e Turqisë dhe veriun e Sirisë këtë të hënë ka tronditur mbarë botën. I tronditura ka reaguar dhe legjenda e portës së Turqisë dhe klubit të Fenerbahces, Volkan Demirel, i cili mes lotëve ka kërkuar ndihmë për Turqinë në këto orë të vështira.

Kategori të tjera