VIDEO-LAJM/ Thethi i mbuluar nga dëbora, temperaturat ekstreme arrijnë deri në -21 gradë

7 Shkurt, 13:16

Qarku i Shkodrës është përfshirë nga moti i acartë e me reshje dëbore. Temperaturat kanë arritur deri në -21 gradë Celcius në Qafë Thore, -18 në Vermosh dhe deri në -12 gradë në aksin e Fierzës

Kategori të tjera